fbpx

Zarabiać można w różny sposób, jednak czasami okazuje się, że to co zarabiamy na obecnym stanowisku, nie jest dla nas dostatecznie satysfakcjonujące. Co gorsze, nie pozwala nam także spokojnie żyć, a więc szukamy sposobu na to, żeby zwiększyć trochę ilość pieniędzy w naszym portfelu. Oczywiście nie chcemy tego robić kosztem własnego zdrowia, czasu na sen i odpoczynek, dlatego najchętniej zajęlibyśmy się czymś dodatkowym, co jednocześnie nie byłoby zbyt czasochłonne i pozwalałoby nam na pracę tak, jak nam to odpowiada. Ale czy to właściwie jest możliwe?

Pracujemy jak chcemy

Zarabianie podczas spotkań rodzinnych albo wyjazdu do znajomych? Pobyt na placu zabaw zakończony zarobkiem nawet kilkunastu złotych? Wydaje się niemożliwe? A jednak! Avon cały czas poszukuje do swoich szeregów konsultantów, a więc osób, które będą sprzedawały kosmetyki tej marki w sprzedaży bezpośredniej, a więc podczas spotykania się z klientem twarzą w twarz. Otrzymujemy tutaj specjalne katalogi, w których są zaproponowane produkty tej firmy, wraz z krótkim opisem, pojemnością, ceną, a czasami nawet pokazanym zapachem. Jeśli tylko się na to zgodzimy i będziemy zawsze mieli przy sobie katalog, to może się okazać, że takie zarabianie będzie naprawdę wygodne. Produkty z katalogu będziemy mogli zachwalać w każdej chwili, a im więcej z danego katalogu sprzedamy, tym więcej pieniędzy z niego uzyskamy. Świadomość, że mamy możliwość zarobić nawet kilka tysięcy co 3 tygodnie, także będzie świetną motywacją do tego, aby naprawdę solidnie przyłożyć się do takiej sprzedaży. A ponieważ robimy to wtedy kiedy nam najbardziej pasuje, podczas rozmów z różnymi osobami, to nie powinniśmy mieć problemów, aby tą sprzedaż uzyskać na naprawdę wysokim poziomie.

Kosmetyki dla siebie

Poza faktem, że możemy zarobić spokojnie co 21 dni realne pieniądze. Interesujący może być dla nas fakt, że sami będziemy mieli możliwość zakupienia tych kosmetyków po znacznie niższej cenie. Co więcej, czasami przygotowywane są specjalne plany sprzedażowe i jeśli w danym katalogu taki plan spełnimy, to możemy dostać dodatkowy opust w wysokości 40-45%, które zostają w naszej kieszeni, a do tego możemy otrzymać także jakiś ciekawy prezent za 1 zł. Dla najlepszych również przygotowane są odpowiednie gratyfikacje rzeczowe, takie jak: tablety, telefony, laptopy, zagraniczne wycieczki, a nawet samochody. To oznacza, że z biegiem czasu może się okazać, że praca, która miała byś tylko dodatkowym zarobkiem, stanie się dla nas głównym źródłem utrzymania. Co więcej, źródłem przy którym nie musimy się męczyć, w którym pracujemy tak jak chcemy i gdzie chcemy, a dodatkowo sporo jeszcze zyskujemy.

Warto zapoznać się z zasadami działania Avon. Nie są one skomplikowane, nie wiążą się z żadnymi opłatami czy kosztami, które przerzucane są na konsultantów. Jeśli tylko będziemy osiągać wysoką sprzedaż, to naprawdę będziemy mieli szansę tutaj bardzo dużo zarobić, zwłaszcza jeśli z biegiem czasu zbudujemy sobie stałą, lojalną siatkę klientów.