fbpx
Zaznacz stronę

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że Avon potrafi docenić osoby, które naprawdę są zaangażowane w sprzedaż jego
produktów i które potrafią tą sprzedaż utrzymać na naprawdę wysokim poziomie. Dlatego właśnie dla takich
konsultantów, którzy uzyskują odpowiednio wysokie wyniki, proponowany jet Avon Nagradza. Można się do niego dostać
od razu po zakończeniu programu do nowych osób. Przynależność do niego, wiąże się z wieloma przywilejami, od naszej kwartalnej sprzedaży zależy na jakim poziomie się znajdziemy, dlatego właśnie warto dążyć do jak największej sprzedaży.

Posiada on pięć poziomów

Przede wszystkim warto wiedzieć, że Avon Nagradza składa się z pięciu poziomów. Aby uzyskać pierwszy, brązowy poziom, należy mieć sprzedaż w kwartale na poziomie 550 zł. Na najwyższy poziom trzeba natomiast w kwartale mieć sprzedaż na od 15.000zł. Dlatego też, warto łapać się wszelkich dostępnych środków, które mają za zadanie pomóc nam w zwiększeniu sprzedaży, tak abyśmy mieli jak największą szansę na uzyskanie jak największej sprzedaży.

Na co można tutaj liczyć?

Przede wszystkim, jeśli już będziemy należeć do Avon nagradza, to możemy liczyć na stały upust w kolejnym kwartale. Na poziomie brązowym to minimalnie 15%, na srebrnym min 20%, na złotych to aż 27%, na platynowym minimalnie 30% a na diamentowym rabat sięga aż 35% na diamentowym VIP to 40%. To oznacza, że od każdego złożonego przez nas zamówienia, będziemy mogli liczyć na zwiększenie zysków, dzięki czemu co każdą kampanię w naszej kieszeni będzie zostawało naprawdę sporo pieniędzy. Dodatkowo trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jako członkowie Avon nagradza, będziemy mieli możliwość zamawiania wielu produktów w znacznie niższych cenach, a do tego jeszcze będziemy mogli otrzymywać różnego rodzaju nagrody, jako dodatkowe gratyfikacje, za uzyskiwaną sprzedaż na takim poziomie. Liczyć będziemy mogli również na możliwość zamawiania różnego rodzaju produktów, które nie są proponowane konsultantom.

Co ważne, to fakt że w ciągu roku odbywa się kilka kampanii, które dają nam możliwość dostania się na wyższy poziom w Avon nagradza. Jeśli uda nam się uzyskać odpowiednią sprzedaż już w pierwszym kwartale współpracy, to będziemy mogli przez kolejny kwartał korzystać z tych różnych udogodnień. Kwalifikacje do programu odbywają się co kwartał dlatego tak ważne jest to, aby mieć sieć stałych klientów, którzy za każdym razem bez problemów pomogą nam uzyskać sprzedaż na odpowiednim poziomie. Warto się zorientować jakie profity płyną z przynależności do Avon nagradza, bo może się okazać, że to właśnie będzie dla nas największą motywacją. Możemy na tym wiele zyskać, dlatego warto zrobić wszystko co w naszej mocy, aby móc uzyskać sprzedaż na niezbędnym poziomie