fbpx

Czasami jest tak, że chcielibyśmy sobie trochę dorobić, ale jednocześnie nie bardzo wiemy jak. Dotyczy to przede wszystkim ludzi młodych, którzy zarobku szukają głównie na wakacje, ale tak naprawdę nie tylko. Z jednej strony, fajnie byłoby mieć dodatkowe pieniądze, a z drugiej szkoda wakacji na pracę, która zajmowałaby całe dnie. Na szczęście jak się okazuje, jest tutaj rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Możemy zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze, pracować wtedy kiedy chcemy i co więcej, robić to bez większego wysiłku i w przyjemnych warunkach. Gdzie jest proponowana taka praca? W Avon, poprzez zostanie ich konsultantem, który będzie zajmował się sprzedażą bezpośrednią ich produktów.

Praca dla każdego

Warto sobie uświadomić, że tutaj nie jest ważne ile mamy lat, jeśli tylko jesteśmy osobą pełnoletnią, ani czym zajmujemy się na co dzień. Wystarczy, że wypełnimy formularz rejestracyjny, a już będziemy należeli do grona konsultantów, którzy z jednej strony mają możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, a z drugiej mają również szansę na zdobycie dobrej jakości kosmetyków, w atrakcyjnej cenie. Co ważne, to z Avon możemy zarabiać wszędzie gdzie się znajdziemy, jeśli tylko będziemy mieli przy sobie katalog. Możemy go pokazywać na spotkaniach rodzinnych, podczas wypadów z przyjaciółmi, a także rodzicom na placu zabaw. Zróżnicowana oferta Avon, która ma wiele ciekawych propozycji dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a do tego jeszcze oferuje wiele różnych artykułów do domu, sprawi że z łatwością będziemy mogli znaleźć osoby, które zechcą złożyć u nas swoje zamówienie.

Jak to działa?

Po dołączeniu do grona konsultantów, uzyskamy dostęp do panelu, w którym będziemy mogli składać zamówienia. Po ich wcześniejszym zebraniu od różnych ludzi, na tej stronie będziemy je zapisywać i wysyłać. Po kilku dniach, będziemy mieli paczkę do odebrania, a kiedy to zrobimy wystarczy rozdzielić zamówienie na poszczególne osoby, roznieść je i odebrać pieniądze za zamówione produkty. To wszystko sprawia, że praca ta jest przyjemna, nie wymaga ciągłego siedzenia w biurze czy na hali produkcyjnej, a jednocześnie daje nam możliwość realnego zarobku. Jeśli będziemy mieli zamówienie za ok. 1000 złotych, to możemy być pewni, że z tego 300 ? 400 złotych, trafi do naszej kieszeni.

Dobrze jest zacząć w wakacje

Jeżeli zastanawiamy się nad jakąś wakacyjną pracą, to z pewnością warto w tym okresie zacząć swoją współpracę z Avon. Wówczas mamy więcej czasu na wdrożenie się w to wszystko, na zdobywanie nowych klientów, chociażby poprzez pokazywanie katalogu podczas spaceru, pobytu na placu zabaw czy wylegiwaniu się na plaży. Co więcej, jeśli w czasie wakacji wdrożymy się w to wszystko, to później może się okazać, że nadal będziemy kontynuowali tą formę zarobku, nawet wtedy, gdy wakacje się już skończą. To co jeszcze przemawia za tym, aby wakacyjna praca była związana z byciem konsultantem Avon, to fakt, że będziemy mieli więcej wolnego czasu, który będziemy mogli wykorzystać na rozłożenie naszego stoiska w centrum handlowym i zaprezentowanie produktów i katalogów z tej firmy. Wówczas będziemy mieli większą szansę na pozyskanie stałych klientów, a wiadomo. Im więcej stałych klientów, tym większe zamówienie co katalog, a co się z tym wiąże, tym większy zarobek dla nas. Dodatkowo katalog w Avon trwa przez 3 tygodnie, a więc my co 21 dni, mamy możliwość zasilić swój portfel kwotą kilkuset złotych. Poza tym, ci naprawdę dobrzy konsultanci potrafią osiągać tak wysoką sprzedaż, że są w stanie zarobić nawet powyżej 1000 złotych, a to już kwota nie mała.

Trzeba pamiętać o tym, że Avon to nie tylko fajna możliwość dorobienia sobie na wakacje, kiedy mamy więcej czasu. To także możliwość łatwego zarobku przez dłuższy czas, a jeśli wykażemy się dobrymi wynikami sprzedażowymi, to zyskamy podwójnie. Z jednej strony zwiększą się nasze zarobki, z drugiej będziemy mogli dołączyć do grona Liderów sprzedaży. Poprzez ten awans zyskamy możliwość tworzenia swoich grup sprzedażowych i dodatkowego zarabiania na wynikach, które osiągnie nasza grupa.