fbpx

Jesteś kobietą. Zdajesz sobie sprawę jak ważna jest troska o urodę, świetne samopoczucie oraz atrakcyjny wygląd, nie zapominasz jednak o swoich prawach, niezależności czy zdrowotnej profilaktyce. To wszystko składa się na Twoją kobiecość. W dzisiejszych czasach wolność i niezależność to wybór, który należy tylko do Ciebie. Pamiętaj, sukces leży w Twoich rękach!

Tegoroczna edycja Klubu VIP

Klub VIP to elitarny klub tylko dla liderów sprzedaży. To w nim rozwiniesz swoją niezależność, kreatywność, zdolności interpersonalne, a przy tym wszystkim będziesz się po prostu świetnie bawić!
Jesteś profesjonalistką? Masz doskonałe zdolności przywódcze, umiesz inspirować, a Twoi przyjaciele uważają Cię za ekspertkę w motywowaniu innych? Jeśli kreatywność oraz pragnienie niezależności to Twoje drugie imię, nie czekaj! Avon nagradza tych, którzy działają profesjonalnie oraz w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Sprawdź sama jakie korzyści czekają na Ciebie w tym roku w naszym Klubie VIP!

W tej edycji Klubu VIP tylko dla liderów sprzedaży możesz zdobyć:

  • Iphone lub Ipad,
  • zestawy VIP box,
  • bonusy pieniężne,
  • bilet na tegoroczną konferencję Avon,
  • wycieczkę do krainy wina, oliwek oraz słońca, czyli Portugalii!

Warunkiem zdobycia fantastycznych nagród w Klubie VIP jest zdobycie odpowiedniej ilości mianowań w danej kampani. Nie musisz czekać z odbiorem nagrody do zakończenia akcji. Im szybciej zdobędziesz odpowiednią ilość mianowań, tym szybciej będziesz mogła cieszyć się swoimi nagrodami. Zbieraj swój zespół, zdobywaj mianowania, dbaj o swoją urodę testując kosmetyki Avon i ciesz się niezależnością i swobodą.

Jak to osiągnąć?

Rozwijaj się! Zdobądź jeden z biletów na słynną konferencję Avon!
Dbaj o swojej finanse i zawalcz o bonus!
Spędzaj fantastyczny czas w gronie znajomych na spotkaniach Klubu VIP.
Na sam koniec pozwól się porwać w czarującą podróż po słonecznej Portugalii!

Dołącz do elitarnego Klubu VIP i rozwijaj swoją kobiecość! Uważasz, że praca lidera sprzedaży jest dla Ciebie idealna? Zarejestruj się w AVON już dziś!