fbpx

Marka kosmetyczna nr 1 w Polsce pod względem sprzedaży i udziału w rynku

Jednak Avon to nie tylko kosmetyki, ale przede wszystkim ludzie i ich historie, każda inna, każda ciekawa i inspirująca, niektóre mocno zaskakują. W Polsce jest blisko 7.000 Liderów, którzy codziennie ?piszą? nową historię. Każdy zaczynał od decyzji ? tak, chcę rozwijać biznes z Avon. To nasi Konsultanci, odnoszą sukcesy, są dumni, że reprezentują Avon, a my jesteśmy dumni, że mamy takich ambasadorów. Ich zdjęcia zawisły na bilbordach w całej Polsce, są na naszych materiałach reklamowych, itd..

Jaka jest rola Lidera?

  • Zaprasza do współpracy Konsultantki i Liderów
  • Buduje i wspiera cały zespół
  • Rozwija biznes
  • Bierze udział w programach i spotkaniach motywacyjnych, szkoleniach i konferencjach

Kwoty zyskiwanych pieniędzy mogą być różne, w zależności od tempa rozwoju zespołu i sprzedaży. Im większy zespół tym wyższe zyski. Warto podkreślić, że chęci Lidera są najważniejsze w osiąganiu sukcesu. Zaangażowanie jest potrzebne na każdym etapie i ono determinuje osiągnięcia. Na początku drogi Lider jest wspierany przez Lidera Nadrzędnego głównie pod kątem rozwoju wiedzy i podstawowych umiejętności budowania grupy oraz przez Program Na Start: to różne poziomy bonusów oraz narzędzi ułatwiających start. Ogromnym wsparciem są katalogowe programy motywacyjne tzw. ?programy wsparcia?, które dają szansę zdobycia ekstra gotówki i ekskluzywnych nagród. Wysokość ich zależy tylko od możliwości Lidera. Poza Liderem Nadrzędnym firma Avon prowadzi akademię rozwoju Lidera. To zbiór dostępnych szkoleń on line na platformie MAT (My Avon Tr@ining) w strefie Lidera oraz organizowane szkolenia stacjonarne przez wykwalifikowaną kadrę trenerską a także Okręgowego Menadżera Sprzedaży.
Okręgowy Menadżer Sprzedaży poza podstawowymi działaniami związanymi z zarządzaniem zespołem wspiera swoimi działaniami Liderów zaangażowanych i zdeterminowanych na rozwój. Średnio raz w kwartale organizuje spotkania strategiczne z zespołem Liderów. Jest to świetna okazja, by poznać nowe programy, strategie, innych Liderów i celebrować osiągnięcia i awanse.

Dodatkowo każdy Lider może wziąć udział w prestiżowym programie VIP, samochodowym i skorzystać z opieki medycznej Medicover. VIP to roczny program podzielony na kilka etapów i wspierający różne obszary działania Liderów. Więcej o szczegółach w kolejnym artykule. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu i zostać liderem, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie Avon konsultantka.