fbpx

Móc pracować wtedy, kiedy się chce. Jak się chce. Bez martwienia się o to, że ktoś patrzy nam na ręce, sprawdza nasze wyniki i komentuje nasze działania. Wydaje się, że jest to marzenie wielu osób, którego tak naprawdę nie da się zrealizować. Jednak jak się okazuje, tak naprawdę możliwości jest tutaj wiele, a co więcej, jeśli dobrze poszukamy, to możemy znaleźć pracę, w której nie dość, że nie ma zobowiązań, to jeszcze możemy sporo zarobić i zyskać na dodatkowych, materialnych rzeczach. Gdzie oferują nam tak wspaniałe zajęcie?

Czy znamy Avon?

Avon w Polsce jest tak znaną i jednocześnie bardzo cenioną marką, że nie ma chyba osoby, która chociaż raz by o niej nie słyszała. To oznacza, że powinniśmy sprawdzić, co trzeba zrobić, aby zostać konsultantem tej marki, bo może się okazać, że to będzie dla nas praca marzeń. Mamy tutaj możliwość dołączenia do grona osób, które pracują tak jak chcą, kiedy chcą, a dodatkowo co 21 dni mają możliwość zarobienia od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Jak to możliwe? Avon stawia na sprzedaż bezpośrednią, na kontakty z klientami, poznawanie ich potrzeb i upodobań, a to oznacza, że po pewnym czasie nie będziemy mieli problemów, aby cenić, jaki konkretnie produkt może być odpowiedni dla takiej osoby.

Czy może nie być zobowiązań?

Brak zobowiązań i szefa, który dokładnie analizuje nasze osiągnięcia, może wydawać się czymś nierealnym. Ale naprawdę tak jest. Rejestrujemy się jako konsultanci, otrzymujemy zupełnie za darmo możliwość korzystania z różnego rodzaju szkoleń online, które mają nam pomóc w sprzedaży, mamy dostęp do różnych produktów i pomocy sprzedażowych, ale jednocześnie nie składamy żadnych deklaracji. Nie musimy się zobowiązywać do uzyskiwania co katalog sprzedaży na konkretnym poziomie. Jeśli w jakimś katalogu nie złożymy zamówienia, albo złożymy je mniejsze, to nikt nie będzie w stosunku do nas stosował przykrych sankcji. Jedynie sami nie będziemy mogli wówczas zarobić, ale nie musimy się obawiać żadnych kar, czy groźby zerwania współpracy. To my decydujemy na ile się angażujemy i czy kupujemy kosmetyki tylko dla rodziny, zamykając sobie tym drogę do zarobków w okolicach kilku tysięcy. Czy może wychodzimy na zewnątrz, pozyskujemy klientów wśród obcych ludzi i wówczas mamy możliwość odnotowywać naprawdę spore zarobki.

Praca w Avon jest przyjemna pod wieloma względami. Oczywiście dla wielu ważna będzie gratyfikacja finansowa, jednak warto pamiętać, że będzie to praca, która będzie odbywała się bez stresów, bez pilnowania czasu, bez konieczności robienia tego, na co nie mamy ochoty. Sami decydujemy jaki sposób sprzedaży jest dla nas najlepszy, jaką wysokość sprzedaży chcemy osiągnąć. Jednak pamiętajmy, że im ta sprzedaż będzie wyższa, tym więcej będziemy mogli zyskać pieniędzy, ale też będziemy mieli szansę na różnego rodzaju, wartościowe nagrody, którymi Avon zawsze obdarowuje tych najbardziej zaangażowanych, których sprzedaż przez dłuższy czas, utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Taka praca jest naprawdę opłacalna, a tak faktycznie nic nas nie kosztuje.