fbpx

Lubisz być panem swojego czasu, cenisz sobie kreatywny rozwój i opowiada Ci elastyczna praca dopasowana do Twoich potrzeb? Kariera konsultanta w AVON to idealne zajęcie dla Ciebie, które pozwoli Ci osiągnąć maksimum korzyści przy minimalnym nakładzie pracy. Decydując się na tę formę zarobkowania, możesz być pewien, że nikt nie będzie Ci nic narzucał ani do niczego Cię zmuszał. Nie obowiązują Cię żadne reguły, nie musisz wyrabiać żadnych norm ? konsultant AVON samodzielnie dysponuje swoim czasem pracy, dostosowując go do swoich możliwości, sam stawia przed sobą zawodowe cele i stopniowo zmierza do ich osiągnięcia.

Na czym polega praca w charakterze konsultanta?

W dużej mierze na sprzedaży kosmetyków. Jako konsultant otrzymasz od renomowanej marki pakiet bezpłatnych katalogów. Na co dzień zbierasz zamówienia od znajomych i nie tylko, a w zależności od wielkości paczki otrzymujesz od AVON atrakcyjny rabat ? nawet do 40%! Ty sprzedajesz produkty w katalogowej cenie, a różnica zostaje w Twoim portfelu. To naprawdę świetna opcja, aby szybko dorobić sobie całkiem sporo gotówki!

Kto się sprawdzi jako konsultant?

Odnajdą się tu dobrze zorganizowane osoby, które potrafią dostosować się do sytuacji i wykorzystać w pełni czas, które przeznaczyły na pracę. Reasumując, to idealna opcja dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych, które w pracy szukają spełnienia oraz samorealizacji. To bodaj jeden z niewielu zawodów na świecie, który nie wymaga od Ciebie kilkunastu godzin z rzędu ślęczenia nad biurkiem. Wprost przeciwnie! Jako konsultant masz kontakt z ludźmi, jesteś w ruchu, a Twoje zadania do wykonania zmieniają się w zależności od Twojego widzimisię.

A może coś więcej ? klub VIP AVON

Jeśli odnajdziesz się w pracy konsultantki lub konsultanta ? lub już się odnalazłaś czy też odnalazłeś ? pomyśl o dołączeniu do klubu VIP. Powstał on z myślą o najbardziej kreatywnych i doświadczonych liderach AVON, którzy osiągnęli rangę menedżera. Jak zostać liderem? Możliwość budowania grupy jako lider AVON otwiera się już po jednej kampanii jako konsultantka. W dalszej kolejności po spełnieniu określonych warunków można natomiast dołączyć do VIP. Jako klubowicz czy też klubowiczka masz wyjątkową szansę na dodatkowy samorozwój, poznanie nowych osób, otrzymanie licznych bonusów i wzięcie udziału w programach motywacyjnych, które nie są ogólnodostępne.

Zalety dołączenia do VIP

AVON jako renomowana marka stawia na pasję i docenia zaangażowanie konsultantów, dlatego w dołączenie do klubu jest łatwiejsze, niż można by przypuszczać. Liczne bonusy zadziałają motywacyjnie, dodadzą pokładów energii do działania i pomogą w realizacji celów i planów. To forma atrakcyjnej zachęty do dalszej pracy! Pamiętaj, że pracując w AVON ? czy to jako konsultant, czy też lider ? tak naprawdę nie masz żadnych obowiązków. Twoje zarobki uzależnione są jedynie od efektów i podjętych działań, którymi samodzielnie zarządzasz. Aby czerpać dodatkowe korzyści, warto natomiast dołączyć do klubu VIP dedykowanego dla liderów AVON.