fbpx

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że Avon potrafi docenić osoby, które naprawdę są zaangażowane w sprzedaż jego produktów i które potrafią tą sprzedaż utrzymać na naprawdę wysokim poziomie. Dlatego właśnie dla takich konsultantów, którzy uzyskują odpowiednio wysokie wyniki, proponowany jet Klub Róży. Można się do niego dostać tylko wtedy, gdy uzyska się sprzedaż na odpowiednim poziomie, ale znowu przynależność do niego, wiąże się z wieloma przywilejami, dlatego właśnie warto dążyć do ich osiągnięcia.

Posiada on trzy poziomy

Przede wszystkim warto wiedzieć, że Klub Róży składa się z trzech poziomów. Aby uzyskać pierwszy poziom należy mieć sprzedaż na poziomie 3500 zł na kampanię, a to oznacza naprawdę spore zaangażowanie. Oczywiście na każdy kolejny poziom, ta sprzedaż musi być odpowiednio większa, jednak trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że przynależność do tego Klubu wiąże się z różnymi dodatkowymi profitami. Dlatego też, warto łapać się wszelkich dostępnych środków, które mają za zadanie pomóc nam w zwiększeniu sprzedaży, tak abyśmy mieli jak największą szansę na uzyskanie tego niezbędnego pułapu.

Na co można tutaj liczyć?

Przede wszystkim, jeśli będziemy należeć do Klubu Róży, to możemy liczyć na stały upust w wysokości 40%. To oznacza, że od każdego złożonego przez nas zamówienia, będziemy mogli liczyć na 40% zysków, dzięki czemu co każdą kampanię w naszej kieszeni będzie zostawało naprawdę sporo pieniędzy. Dodatkowo trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jako członkowie Klubu Róży, będziemy mieli możliwość zamawiania wielu produktów w znacznie niższych cenach, a do tego jeszcze będziemy mogli otrzymywać różnego rodzaju nagrody, jako dodatkowe gratyfikacje, za uzyskiwaną sprzedaż na takim poziomie. Liczyć będziemy mogli również na możliwość zamawiania różnego rodzaju produktów, które nie są proponowane konsultantom, którzy do tego Klubu nie należą. Do tego, otrzymamy po jednym katalogu na każdą kampanię do końca roku, a to oznacza, że będziemy mogli przejrzeć, co ciekawego będzie się działo w tych poszczególnych katalogach i odpowiednio przygotować się do ich zaprezentowania, gdy przyjdzie na to pora.

Wystarczy raz osiągnąć ten poziom w danej kampanii

Co ważne, to fakt że w ciągu roku odbywa się kilka kampanii, które dają nam możliwość dostania się do Klubu Róży. Jeśli uda nam się uzyskać odpowiednią sprzedaż już w pierwszym katalogu kampanii, to będziemy mogli przez dłuższy czas korzystać z tych różnych profitów. Jednak musimy tutaj pamiętać, że po zakończeniu jednej kampanii, a przy rozpoczęciu kolejnej, znowu będziemy musieli uzyskać sprzedaż na określonym poziomie, jeśli będziemy nadal chcieli korzystać z tych wszystkich gratyfikacji, które wiążą się z przynależnością do tego Klubu. Dlatego tak ważne jest to, aby mieć sieć stałych klientów, którzy za każdym razem bez problemów pomogą nam uzyskać sprzedaż na odpowiednim poziomie.

Warto się zorientować jakie profity płyną z przynależności do Klubu Róży, bo może się okazać, że to właśnie będzie dla nas największą motywacją. Możemy na tym wiele zyskać, dlatego warto zrobić wszystko co w naszej mocy, aby móc uzyskać sprzedaż na niezbędnym poziomie.