fbpx

Lubisz podejmować życiowe wyzwania i nie masz nic przeciwko intensywnemu życiu na pełnych obrotach?  Cenisz sobie poczucie, że panujesz nad sytuacją i masz wszystko pod kontrolą? Chcesz samodzielnie zarządzać swoim czasem oraz decydować o tym, kiedy pracujesz i jak długo? Relacje z innymi ludźmi są dla Ciebie bardzo ważne i lubisz rozmawiać, bywać, pomagać? Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, należysz do wyjątkowej grupy kobiet stworzonych do tego, by odnieść życiowy sukces. Drzemie w Tobie lew i żyłka przedsiębiorcy, a także subtelna kobiecość w stylu Marylin Monroe ? jednym słowem jesteś typem bizneswoman.

Praca dla kobiet sukcesu

Kobiety takie jak Ty świetnie sprawdzą się w roli swojego osobistego szefa, a jeśli nie chcesz jeszcze podejmować decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej, pomyśl o spróbowaniu swoich sił w roli konsultantki AVON. Po jednej kampanii będziesz mogła przeskoczyć o szczebel wyżej i stanąć na pozycji lidera. Stworzysz swój zespół konsultantek i będziesz czerpać z tego jeszcze więcej korzyści!

To się kalkuluje!

Współpraca z AVON po prostu się opłaca! Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, nie masz żadnych obowiązków i nie musisz spełniać żadnych norm, a Twoje zarobki są uzależnione od efektów i podjętych działań, a także zaangażowania w budowanie relacji z konsultantkami. Na tym stanowisku można w pełni zarządzać swoimi działaniami ? to od Ciebie zależy, jakie kroki podejmiesz i z kim nawiążesz współpracę. Z tych względów jest to świetna forma dodatkowego zarobku dla przedsiębiorczych kobiet.

Zarobki, które Cię zaskoczą

Zarobki lidera są ściśle powiązane z pracą i zaangażowaniem konsultantek, dlatego tak ważne jest zbudowanie solidnego zespołu, który będzie funkcjonował efektywnie. Lider w każdej kampanii otrzymuje wynagrodzenie za swoje efekty i bierze udział w programach motywacyjnych. Jak to wygląda w liczbach? Jeśli w pierwszym katalogu lider zapisze do AVON pięć konsultantek aktywnych (z zamówieniem powyżej 160 zł) i sam też  będzie aktywny, a cały zespół uzyska obrót na poziomie 2000 zł, otrzyma dodatkowe wynagrodzenie 200 zł netto. To przyjemna praca, która naprawdę się opłaca!

Jak efektywnie zbudować zespół?

Aby efektywnie zbudować zespół, warto nawiązać relacje ze sprawdzonymi osobami ? przyjaciółkami, znajomymi z uczelni czy z rodziną. Jeśli postawisz na podobne do siebie przedsiębiorcze kobiety, które lubią samodzielnie zarządzać swoim czasem i dążą do samorealizacji, z pewnością odniesiecie sukces. Pamiętaj, że w relacjach międzyludzkich najważniejszy jest drugi człowiek ? wspieraj, motywuj, rozmawiaj, po prostu bądź liderką!