fbpx

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że przy każdym zamówieniu, które dociera do konsultantów z Avon. Otrzymują oni poza zamówionymi produktami, próbkami i katalogami, również dwie dodatkowe gazetki. Jedną z nich jest katalog FOCUS, drugą jest oferta Netto Avon. Chociaż obydwie są dość niepozorne i cienkie, to jednak zawierają one w sobie bardzo ważne informacje, a co się z tym wiąże, trzeba się im uważnie przyjrzeć, tak aby mieć pewność, że nie przeoczy się niczego ważnego i faktycznie uda się w kolejnym katalogu zyskać coś ciekawego.

Katalog FOCUS ? co to jest?

Jednym z najważniejszych źródeł informacji odnośnie najciekawszych ofert w danej kampanii, jest katalog FOCUS. Dostaje go każdy konsultant Avon podczas składania pierwszego zamówienia z danej kampanii, ale odnosi się on do katalogów na kolejną kampanię, tak aby każdy miał czas, spokojnie zapoznać się z ofertami, które będą obowiązywały przy kolejnych zamówieniach. W katalogu FOCUS możemy uzyskać informacje na temat wszystkich rabatów jakie oferowane będą w danej kampanii. Dowiemy się, ile zapachów musimy sprzedać, aby otrzymać na nie 40%, a czasami nawet i oferowane jest 45% plus niewielki prezent w postaci filiżanek czy kosmetyczki. Do tego, to właśnie w takim katalogu FOCUS, konsultanci mają informację, czy ustalony jest minimalny próg sprzedaży, aby mogli zamówić jakiś produkt po okazyjnej cenie 1 zł. W dalszej kolejności tego niewielkiego katalogu, znajdziemy informacje o tym, jakie produkty pojawią się po raz pierwszy w kolejnej kampanii. Będą mieli tam ich opis, a co więcej, będą je mogli zamówić po korzystniejszej cenie, tak aby już zawczasu mieć możliwość ich zaprezentowania przed klientami. Na samym końcu zawsze znajduje się też spis kodów, które pozwalają zamówić potrzebne do sprzedaży próbki, siatki i inne artykuły, które będą miały zachęcić klientów do składania większych zamówień.

Co zawiera Netto Avon?

Jeżeli natomiast chodzi o niewielką gazetkę Netto Avon, to zawiera ona w sobie kilkadziesiąt przeróżnych produktów, które proponowane są konsultantom po niższej cenie. Znajdziemy tam kremy, perfumy, kolorowe kosmetyki, biżuterię, torebki, ubrania, a także różnego rodzaju akcesoria do domu, które proponowane są w katalogach Avon. Tych rzeczy jest naprawdę wiele, a dodatkowo jeszcze wszystkie one proponowane są tam w bardzo korzystnych cenach. Dlatego też, jeśli tylko jacyś konsultanci chcą, to nie ma najmniejszych problemów z tym, aby można je było zamówić i to jeszcze dodatkowo, można je zamawiać w większej ilości. Z tego powodu tak ważne jest, aby dokładnie przejrzeć ten katalog Netto Avon, bo może się okazać, że znajdziemy w nim coś fajnego, co od dawna nam się podobało, ale zawsze wydawało nam się za drogie.

Chociaż i jeden, i drugi katalog mogą nam się wydawać takimi mało interesującymi. To jednak trzeba im się dokładnie przyjrzeć. Znajdziemy w nich wiele ciekawych produktów i informacji, a co się z tym wiąże, dzięki nim lepiej przygotujemy się do sprzedaży produktów tej marki i zwiększenia swojego zarobku.